Gamintojas: DELL
Modelis: Y93NY
EAN: 5397184826928
DELL XPS 13 Plus 9320. Gaminio tipas: Knyginis kompiuteris, Forma: Knyga. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i7, Procesoriaus modelis: i7-1360P. Ekrano įstrižainė: 34 cm (13.4"), HD tipas: Full HD+, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1200 pikseliai. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR5-SDRAM. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel Iris Xe Graphics. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Produkto spalva: Sidabras. Svoris: 1,23 kg
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus karta | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | i7-1360P |
| Mažo branduolio padidintas dažnis | 3.7 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 5 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus podėlis | 18 MB |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 20 W |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Knyginis kompiuteris |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Forma | Knyga |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Tinka „Intel® vPro ™“ platformai | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 34 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1200 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | Full HD+ |
| Skydo tipas | WVA |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| LED galinis apšvietimas | Taip |
| Neblizgantis ekranas | Taip |
| Ekrano lizdo technologija | InfinityEdge |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Pikselių tankumas | 169,3 ppi |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Spalvų gama | 100 % |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 2000:1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5-SDRAM |
| Atminties laikrodžio greitis | 6000 MHz |
| Atminties formos koeficientas | On-board |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express 4.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Operacinės sistemos kalba | Danų kalba, Anglų kalba, Suomių kalba, Norvegų kalba, Švedų kalba |
| Pabandymo programinė įranga | McAfee® Business Protection 1-year,No Microsoft Office License Included 30 day Trial Offer Only |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Belaidis LAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 2400 Mbit/ai |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Taip |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,23 kg |
| Plotis | 295,3 mm |
| Ilgis | 199 mm |
| Aukštis | 15,3 mm |
| Procesorius ypatumus | |
| Patvirtinta „Intel® Evo™“ platforma | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Klaviatūros kalba | Šiaurės šalių |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 55 Wh |
| Baterijos įtampa | 11,55 V |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Baterijos svoris | 219 g |
| Ryšys | |
| „Thunderbolt 4“ jungčių kiekis | 2 |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | Taip |
| Įkrovimo jungties tipas | C tipo USB |
| „USB Type C DisplayPort Alternate Mode“ | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 60 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| USB įkrovimo įtampa | 5,9,15,20 V |
| USB įkrovimo srovė | 3 A |
| Garsas | |
| Garso lustas | Realtek ALC1319D |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Garsiakalbio galingumas | 4 W |
| Mikrofonų kiekis | 2 |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Saugumas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 0,92 MP |
| Priekinės kameros raiška | 1280 x 720 pikseliai |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Video gavimo greitis | 30 fps |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) fotoaparatas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | -15,2 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | -15,2 - 10668 m |
| Veiklos šokas | 110 G |
| Ne veiklos šokas | 160 G |
| Veiklos vibracijos | 0,66 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 1,3 G |