Gamintojas: ASUS
Modelis: 90NB0EC5-M08240
EAN: 4718017003766
ASUS ZenBook UX430UA-GV259T. Gaminio tipas: Knyginis kompiuteris, Forma: Knyga. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-8250U, Procesoriaus dažnis: 1,6 GHz. Ekrano įstrižainė: 35,6 cm (14"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR3-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 620. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Home. Produkto spalva: Mėlyna
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 8 kartos „Intel® Core ™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-8250U |
| Procesoriaus dažnis | 1,6 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,4 GHz |
| Temų skaičius | 8 |
| Sistemos magistralė | 4 GT/s |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Procesoriaus lizdas | BGA 1356 |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Procesoriaus kodinis pavadinimas | Kaby Lake R |
| Magistralės tipas | OPI |
| Gerinimas | Y0 |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 15 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 1,8 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 25 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 10 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 0,8 GHz |
| „T“ formos sujungimas | 100 °C |
| PCI „Express“ angų versija | 3.0 |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x2+2x1, 1x4, 2x2, 4x1 |
| Didžiausias „PCI Express“ juostų skaičius | 12 |
| Procesoriaus palaikoma ECC | |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Knyginis kompiuteris |
| Produkto spalva | Blue |
| Forma | Knyga |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 35,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| LED galinis apšvietimas | |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Dviejų ekranų | |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR3-SDRAM |
| Atminties formos koeficientas | On-board |
| Atminties laikrodžio greitis | 1866 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 8 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| SSD Drive sąsajos | SATA III |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | MMC, SD, SDHC, SDXC |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Home |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 620 |
| Didžiausia integruoto grafikos adapterio atmintis | 32 GB |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 300 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 1100 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio „DirectX“ versija | 12.0 |
| Integruoto grafikos adapterio „OpenGL“ versija | 4.4 |
| Integruoto grafikos adapterio ID | 0x5917 |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,25 kg |
| Plotis | 324 mm |
| Ilgis | 225 mm |
| Aukštis | 15.9 mm |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Mikro HDMI prievadų skaičius | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Įkrovimo jungties tipas | DC lizdas |
| ExpressCard lizdas | |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Visos dydžio klaviatūra | |
| Windows klavišai | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 50 Wh |
| Baterijos naudojimo laikas | 9 h |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 45 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Garsas | |
| Audio sistema | SonicMaster |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | |
| Saugumas | |
| Apsauginis slaptažodis | |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, HDD, Naudotojas |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel® OS Guard“ | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| „Intel®TSX-NI“ | |
| Procesoriaus kodas | SR3LA |
| Šilumos stebėsenos technologijos | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programos (SIPP) versija | 0,00 |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| „Intel® Clear Video“ technologija mobiliesiems interneto įrenginiams („Intel®CVT“ for MID) | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®Enhanced Halt State“ | |
| „Intel® Secure Key“ | |
| „Intel®64“ | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel® My WiFi“ technologija („Intel® MWT“) | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 42 X 24 mm |
| Procesorius RAID ARK ID | 124967 |
| Intel® „InTru™ 3D“ technologija | |
| „Intel® Clear Video HD“ technologija („Intel® CVT HD“) | |
| „Intel®Flex Memory Access“ | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | 2.0 |
| „Intel®Identity Protection“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Secure Key“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 1,00 |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | |
| „Intel®TSX-NI“ versija | 0,00 |
| Nekonfliktinis procesorius | |