Gamintojas: ASUS
Modelis: K3400PH-KM211R
EAN: 4711081487319
ASUS VivoBook Pro 14 OLED K3400PH-KM211R. Gaminio tipas: Knyginis kompiuteris, Forma: Knyga. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i7, Procesoriaus modelis: i7-11370H, Procesoriaus dažnis: 3,3 GHz. Ekrano įstrižainė: 35,6 cm (14"), HD tipas: WQXGA+, Ekrano rezoliucija: 2880 x 1800 pikseliai. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 1000 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel Iris Xe Graphics. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro. Produkto spalva: Mėlyna
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus karta | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | i7-11370H |
| Procesoriaus dažnis | 3,3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.8 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 3,3 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 35 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 3 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 28 W |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Knyginis kompiuteris |
| Produkto spalva | Blue |
| Spalva: | Quiet Blue |
| Forma | Knyga |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 35,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2880 x 1800 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | WQXGA+ |
| Skydo tipas | OLED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Ekrano paviršius | Blizgus |
| Spalvų gama | 100 % |
| RGB spalvų erdvė | DCI-P3 |
| Ekrano atsako kilimas/kritimas | 0.2 ms |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties formos koeficientas | On-board |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1000 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 1000 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 1000 GB |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Pabandymo programinė įranga | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,4 kg |
| Plotis | 317,4 mm |
| Ilgis | 228,5 mm |
| Aukštis (priekis) | 1,92 cm |
| Aukštis (galas) | 1,93 cm |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „Thunderbolt 4“ jungčių kiekis | 1 |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Įkrovimo jungties tipas | DC lizdas |
| Maitinimo adapterio cilindrinė jungtis | 4.5 mm |
| „USB Type C DisplayPort Alternate Mode“ | |
| „USB Power Delivery“ | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 63 Wh |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | NumberPad |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Klaviatūros apšvietimas | |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 120 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo srovė | 6 A |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 20 V |
| Saugumas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Garsas | |
| Garsiakalbių gamintojas | Harman Kardon |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Privatumo kamera | |
| Privatumo tipas | Privatumo užraktas |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| Tuščios eigos režimai | |