Gamintojas: ASUS
Modelis: 90NR0AN2-M001W0
EAN: 0195553756396
ASUS ROG GV601RW-M5041W. Gaminio tipas: Hibridinis (du viename), Forma: Atlenkiamas (persilenkiantis). Procesoriaus šeima: AMD Ryzen™ 9, Procesoriaus modelis: 6900HS, Procesoriaus dažnis: 3,3 GHz. Ekrano įstrižainė: 40,6 cm (16"), HD tipas: WQXGA, Ekrano rezoliucija: 2560 x 1600 pikseliai, Lietimui jautrus ekranas. Vidinė atmintis: 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus šeima | AMD Ryzen™ 9 |
| Procesoriaus modelis | 6900HS |
| Procesoriaus dažnis | 3,3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,9 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus podėlis | 16 MB |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Hybrid (2-in-1) |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Eclipse Grey |
| Forma | Convertible (Folder) |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 40,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1600 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| HD tipas | WQXGA |
| Skydo tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Neblizgantis ekranas | Ne |
| Ekrano ryškumas | 1000 cd/m² |
| Spalvų gama | 100 % |
| RGB spalvų erdvė | DCI-P3 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties laikrodžio greitis | 4800 MHz |
| Atminties formos koeficientas | SO-DIMM |
| Atminties išdėstymas | 2 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 2x SO-DIMM |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 4.0 |
| NVMe | Taip |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskretusis grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | AMD |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | AMD Radeon 680M |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,1 kg |
| Plotis | 355 mm |
| Ilgis | 243 mm |
| Aukštis | 19,4 mm |
| Ryšys | |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Maitinimo adapterio cilindrinė jungtis | 6.0 mm |
| „USB Type C DisplayPort Alternate Mode“ | Taip |
| „USB Power Delivery“ | Taip |
| ROG XG mobilusis prievadas | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 4 |
| Baterijos talpa | 90 Wh |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Klaviatūros apšvietimo spalva | RGB |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 240 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo srovė | 12 A |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 20 V |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedamas krepšys | Yes |
| Garsas | |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 4 |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofonų kiekis | 3 |
| Saugumas | |
| „Windows Hello“ | Taip |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Apsauginis slaptažodis | Yes |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, Naudotojas |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) fotoaparatas | Taip |