Gamintojas: ASUS
Modelis: 90NX02A1-M05890
EAN: 4711081258018
ASUS Chromebook C204MA-GJ0438. Gaminio tipas: „Chromebook“, Forma: Knyga. Procesoriaus šeima: „Intel® Celeron® N“, Procesoriaus modelis: N4020, Procesoriaus dažnis: 1,1 GHz. Ekrano įstrižainė: 29,5 cm (11.6"), HD tipas: HD, Ekrano rezoliucija: 1366 x 768 pikseliai. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 32 GB, Laikmena: eMMC. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 600. Numatyta operacinė sistema: ChromeOS. Produkto spalva: Pilka
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ASUS Chromebook C204MA-GJ0438 N4020 29,5 cm (11.6") HD Intel Celeron N 4 Go LPDDR4-SDRAM 32 Go eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) C | €221.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Celeron® N |
| Procesoriaus modelis | N4020 |
| Procesoriaus dažnis | 1,1 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus podėlis | 4 MB |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | „Chromebook“ |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Dark Grey |
| Forma | Knyga |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 29,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | HD |
| LED galinis apšvietimas | |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Neblizgantis ekranas | |
| Ekrano ryškumas | 200 cd/m² |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4-SDRAM |
| Atminties formos koeficientas | On-board |
| Maksimali vidinė atmintis | 4 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 32 GB |
| Laikmena | eMMC |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | ChromeOS |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 600 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,2 kg |
| Plotis | 292 mm |
| Ilgis | 199 mm |
| Aukštis (priekis) | 1,95 cm |
| Aukštis (galas) | 2,01 cm |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 2 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| „USB Type C DisplayPort Alternate Mode“ | |
| „USB Power Delivery“ | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 45 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo srovė | 3 A |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 15 V |
| Saugumas | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tuščios eigos režimai | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Techniniai duomenys | |
| Remontuojamumo indeksas | 6.2 |