Gamintojas: ASUS
Modelis: 90NX06D1-M00720
EAN: 4711387289266
ASUS BR1402FGA-NT0178XA. Gaminio tipas: Hibridinis (du viename), Forma: Atlenkiamas (persilenkiantis). Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i3, Procesoriaus modelis: i3-N305. Ekrano įstrižainė: 35,6 cm (14"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Lietimui jautrus ekranas. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro Academic. Produkto spalva: Pilka
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS EXPERTBOOK FLIP R14 BR1402FGA-NT0178XA | €636.49 |
|
www.topbiz.fr |
ASUS BR1402FGA-NT0178XA 14" I3 8 Go Gris 256 Go | €678.39 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus karta | Intel Core i3-Nxxx |
| Procesoriaus modelis | i3-N305 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,8 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Hybrid (2-in-1) |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Mineral Grey |
| Forma | Convertible (Folder) |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 35,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano paviršius | Blizgus |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilla Glass |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Spalvų gama | 45 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties formos koeficientas | SO-DIMM |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro Academic |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,7 kg |
| Plotis | 332,9 mm |
| Ilgis | 228,9 mm |
| Aukštis | 21 mm |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| „USB Power Delivery“ | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 50 Wh |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo srovė | 3,25 A |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 20 V |
| Saugumas | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Pakuotės turinys | |
| Pieštukas ekranui | |
| Garsas | |
| Audio sistema | Dirac |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Privatumo kamera | |
| Privatumo tipas | Privatumo užraktas |
| Galinė kamera | |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 13 MP |
| Techniniai duomenys | |
| Remontuojamumo indeksas | 5.3 |