Gamintojas: Acer
Modelis: NX.HUVEG.007
EAN: 4710886323778
Acer CP311-3H-K7MM. Gaminio tipas: „Chromebook“, Forma: Atlenkiamas (persilenkiantis). Procesoriaus šeima: MediaTek, Procesoriaus modelis: MT8183, Procesoriaus dažnis: 2 GHz. Ekrano įstrižainė: 29,5 cm (11.6"), HD tipas: HD, Ekrano rezoliucija: 1366 x 768 pikseliai, Lietimui jautrus ekranas. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR4x-SDRAM. Iš viso talpa: 64 GB, Laikmena: Sparčioji atmintinė. Numatyta operacinė sistema: ChromeOS. Produkto spalva: Sidabras
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | MediaTek |
| Procesoriaus šeima | MediaTek |
| Procesoriaus modelis | MT8183 |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | „Chromebook“ |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Forma | Convertible (Folder) |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 29,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | HD |
| Skydo tipas | IPS |
| LED galinis apšvietimas | |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4x-SDRAM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 64 GB |
| Laikmena | Sparčioji atmintinė |
| Flash atmintis | 64 GB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | ChromeOS |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | ARM Mali-G72 MP3 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,2 kg |
| Plotis | 290 mm |
| Ilgis | 206 mm |
| Aukštis | 18,8 mm |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 2 |
| Baterijos talpa | 4670 mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 16 h |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 45 W |
| Saugumas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Garsas | |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Įmontuotas mikrofonas | |