Gamintojas: Trevi
Modelis: 0XR40000
EAN: 8011000021393
Trevi XR 400 APP. Siųstuvo skersmuo: 5,1 cm, Žemų dažnių siųstuvo skersmuo: 10,2 cm. RMS galingumas: 60 W. Ryšio technologija: Vielinis ir Bevielis. Gaminio tipas: Nešiojamas stereo garsiakalbis, Produkto spalva: Juoda, Gaminio konstrukcija: Cilindras. Rekomenduojamas naudojimas: Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Колонки Trevi speaker bluetooth black XR400 APP - OReol.eu | €120.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis ir Bevielis |
| „Wi-Fi“ | |
| Bluetooth | |
| 3,5 mm jungtis | |
| USB jungtis | |
| AUX įvestis | |
| USB įkrovos prievadas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Rekomenduojamas naudojimas | Planšetinis kompiuteris / išmanusis telefonas |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| FM radija | |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Nešiojamas stereo garsiakalbis |
| Gaminio konstrukcija | Cilindras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Baterijos įtampa | 12 V |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 230 V |
| AC adapterio dažnis | 50 Hz |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 60 W |
| Garsiakalbis | |
| Garsiakalbių skaičius | 6 |
| Pavarų skaičius | 2 |
| Siųstuvo skersmuo | 5,1 cm |
| Žemų dažnių siųstuvas | |
| Žemų dažnių siųstuvo skersmuo | 10,2 cm |
| Kitos savybės | |
| Pridėtas antrinis žemų dažnių siųstuvas | |
| Baterijos srovė | 4 A |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 480 mm |
| Ilgis | 210 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Svoris | 5,5 kg |