Gamintojas: Veho
Modelis: VPP-201-CW
EAN: 0094922425171
Veho Pebble Verto. Baterijos talpa: 3700 mAh. Produkto spalva: Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho Pebble Verto power bank White 3700 mAh | €47.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Įkrovimo šaltinis | USB |
| Baterijos talpa | 3700 mAh |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Įkroviklio suderinamumas | Mobilusis telefonas / išmanusis, Planšetinis kompiuteris, MP3/MP4, GPS, E-knygos skaitymo programa |
| LED indikatoriai | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Energijos valdymas | |
| Įėjimo įtampa | 5 V |
| Išėjimo įtampa | 5 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 65 mm |
| Ilgis | 14 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Svoris | 92,6 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |