Gamintojas: Urban Factory
Modelis: BAT52UF
EAN: 0294747982181
Urban Factory BAT52UF. Baterijos talpa: 5600 mAh. Produkto spalva: Žalia
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Baterijos talpa | 5600 mAh |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Žalia |
| Tipas | Indoor battery charger |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 97 mm |
| Ilgis | 44 mm |
| Aukštis | 22 mm |
| Svoris | 125 g |
| Ryšys | |
| USB prievadų skaičius | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |