Gamintojas: DELL
Modelis: 451-BBMV
EAN: 0700461510765
DELL PW7015L Lithium-Ion (Li-Ion) 18000 mAh Black yra nepakeičiama daiktas tiems, kas dažnai keliauja ar reikalauja patikimo energijos šaltinio kelyje. Šis galingas įkroviklis turi 18000 mAh litio-jonų baterijos talpą arba 65 Wh, užtikrinančią pakankamai energijos jūsų įrenginiams įkrauti kelis kartus. Be to, jis yra aprūpintas USB tipo A įvesties sąsaja ir dviem USB prievadais, leidžiančiais krovimui dviejose įrenginiuose vienu metu.
Šis įkroviklis yra sukurtas suderinamam su plačiu notebookų, planšetinių kompiuterių ir kitų įrenginių asortimentu, todėl jis yra universalus priedas jūsų energijos poreikiams. Dėl to jis yra puikus pasirinkimas, jei ieškote patikimo ir daugiafunkcinio įkroviklio, sugebėsiančio palaikyti jūsų įrenginius įkrautais kelionės metu. Įkroviklis yra kompaktiškas ir lengvas, taigi jį galima lengvai nešiotis su savimi, kur tik norite. Jis turi aukštį 21,5 mm, plotį 78 mm ir ilgį 162 mm, taip pat svoris yra tik 417 g, todėl jis neapsunkins jūsų kelyje.
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Įkrovimo šaltinis | AC |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 18000 mAh |
| Baterijos talpa | 65 Wh |
| Konstrukcija | |
| Vienalaikiškai sujungtų prietaisų skaičius (maks.) | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įkroviklio suderinamumas | Knyginis kompiuteris / internetinis kompiuteris, Planšetinis kompiuteris |
| Suderinami produktai | Inspiron 13" (7347), Inspiron 14" 7000 (7437), Inspiron 17" 7000 (7548), Inspiron 5558, Inspiron 5758, Inspiron 7348, Latitude 3450, Latitude 3550, Latitude 12" 7204, Latitude 14" 7404, Latitude 3150, Latitude 3160, Latitude 7350, Latitude E5250, Latitude E5404, Latitude E5450, Latitude E5550, Latitude E7250, Venue 10 pro 5055, Venue 11" Pro 5130, Venue 11" Pro 7140, Venue 8" 3840, Venue 8" 7840, Venue 8" Pro 3845, Venue 8" Pro 5830, Vostro 3558, XPS 13" 9343 |
| Ryšys | |
| Įvesties sąsaja | USB A tipo |
| USB prievadų skaičius | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 78 mm |
| Ilgis | 162 mm |
| Aukštis | 21,5 mm |
| Svoris | 417 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |