Gamintojas: Gecko Covers
Modelis: SCRV10T49
EAN: 8718969059763
Gecko Covers SCRV10T49. Ekrano apsauginio įtaiso tipas: Skaidri ekrano apsauga, Didžiausias ekrano dydis: 32,8 cm (12.9"), Medžiaga: Grūdintas stiklas, Kietumas: 9H, Modelio suderinamumas: Apple, Suderinamumas: iPad Pro 12.9 (2018/2020/2021). Svoris: 57,3 g. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gecko Covers SCRV10T49 tahvelarvuti ekraanikaitsed Selge ekraanikaitse Apple 1 tk | €63.88 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Ekrano apsauginio įtaiso tipas | Skaidri ekrano apsauga |
| Modelio suderinamumas | Apple |
| Suderinamumas | iPad Pro 12.9 (2018/2020/2021) |
| Didžiausias ekrano dydis | 32,8 cm |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus nešvarumams, Atsparus įbrėžimams, Atsparus smūgiams |
| Kietumas | 9H |
| Produkto spalva | Permatomas |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Lengva naudoti | |
| Lengva pašalinti | |
| Lengva valyti | |
| Užapvalinti kraštai | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Ekrano dydis | 277,7 x 211,9 mm |
| Storis | 0,3 mm |
| Svoris | 57,3 g |
| Pakuotės plotis | 262 mm |
| Pakuotės gylis | 346 mm |
| Pakuotės aukštis | 371 mm |
| Paketo svoris | 229,3 g |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės aukštis | 60 cm |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |
| Transportavimo kartono dėžės ilgis | 33 cm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 30 vnt |
| Transportavimo kartono dėžės plotis | 45 cm |
| Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris | 9,2 kg |