Gamintojas: QNAP
Modelis: TVS-872XT-I5-16G/48TB-TOSH
EAN: 5051868168024
QNAP TVS-872XT. Bendras įrengtos saugyklos pajėgumas: 48 TB, Įdiegtas kaupiklio tipas: HDD, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus modelis: i5-8400T. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Maksimali palaikoma RAM atmintis: 64 GB. Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/ai, Palaikomas „Ethernet LAN“ duomenų greitis (maksimalus): 10000 Mbit/ai, Palaikomi tinklo protokolai: TCP/IP, IPv4, IPv6. Bloko tipas: Tower, Aušinimo tipas: Aktyvus, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 8 kartos „Intel® Core ™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-8400T |
| Procesoriaus dažnis | 1,7 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Temų skaičius | 6 |
| Procesoriaus podėlis | 9 MB |
| Magistralės tipas | DMI3 |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 1,2 GHz |
| Palaikomų procesorių skaičius | 1 |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Nekonfliktinis procesorius | Taip |
| Atmintis | |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Maksimali palaikoma RAM atmintis | 64 GB |
| Atminties lizdai | 2 |
| Flash atmintis | 5000 MB |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | NAS |
| Įrenginio klasė | Smulkusis ir vidutinis verslas |
| Atsarginio atkūrimo funkcija | Taip |
| Atsarginio atkūrimo funkcijos | „Cloud“, iSCSI LUN |
| Zumeris | Taip |
| Kalbų palaikymas | Taip |
| Garso lygis | 24,2 dB |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| On/off mygtukas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| S.M.A.R.T. palaikymas | Taip |
| Valdoma nuotoliniu valdymu | Taip |
| Sistemos žurnalas | Taip |
| Palaikoma naršyklė | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
| Greito automatinio rezervo įjungimo įrenginys | Taip |
| Bendrinamas katalogas | CIFS/SMB |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SNMPv3, SSH, SSL/TLS |
| Universali „Plug and Play“ jungtis (UPnP) | Taip |
| USB kopijavimo funkcija | Taip |
| Įmontuotas „iTunes“ serveris | Taip |
| Įmontuotas FTP serveris | Taip |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius | 4 ventiliatorius(iai / ių) |
| 2 ventiliatoriaus skersmuo | 6 cm |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| LED indikatoriai | HDD, LAN, USB |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 1 |
| Laikmenos | |
| Įrengti saugojimo kaupikliai | Taip |
| Bendras įrengtos saugyklos pajėgumas | 48 TB |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 8 |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 8 |
| Įdiegtas kaupiklio tipas | HDD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Saugojimo kaupiklio talpa | 6 TB |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | „Serial ATA II“, „Serial ATA III“ |
| Palaikomi saugojimo kaupiklio dydžiai | 2.5,3.5 " |
| Sumontuotų sistemos diskų skaičius | 1 |
| Sistemos disko talpa | 5 GB |
| M.2 (M ir B) angų skaičius | 2 |
| RAID palaikymas | Taip |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Tisioginė RAID migracija | Taip |
| Tiesioginė RAID plėtra | Taip |
| RAID atkūrimas | Taip |
| Neišjungus pakeičiami diskų skyreliai | Taip |
| Palikomų failų sistemos | FAT32, HFS+, NTFS, ext3, ext4 |
| Blogo bloko nuskaitymas | Taip |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/ai |
| Palaikomas „Ethernet LAN“ duomenų greitis (maksimalus) | 10000 Mbit/ai |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Jumbo Frames palaikymas | Taip |
| iSCSI palaikymas | Taip |
| Wake-on-LAN pasirengimas | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | TCP/IP, IPv4, IPv6 |
| Palaikomas WLAN tinklo adapteris | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 3 |
| USB prievadas | Taip |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| 3,5 mm išvestis | Taip |
| 3 „Thunderbolt“ prievadų skaičius | 2 |
| PCI „Express“ x4 (3.x kart.) angos | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio vieta | Įntegruota |
| Maitinimo šaltinio įrenginio (PSU) talpa | 250 W |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Energijos suvartojimas | 65,03 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Ventiliatoriaus įtampa | 12 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 70 °C |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, LAN (RJ-45) |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 329,3 mm |
| Ilgis | 279,6 mm |
| Aukštis | 188,2 mm |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | QNAP Turbo System |
| Operacinės sistemos versija | 4,4,0 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Procesorius ypatumus | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Ne |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programos (SIPP) versija | 0,00 |
| „Intel®Secure Key“ technologijos versija | 1,00 |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Ne |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®Clear Video“ technologija | Taip |
| „Intel®Enhanced Halt State“ | Taip |
| „Intel®64“ | Taip |
| „Intel®Identity Protection“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®TSX-NI“ | Ne |
| „Intel®TSX-NI“ versija | 0,00 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84714100 |