Gamintojas: QNAP
Modelis: TS-853BU-4G
EAN: 4058154231593
QNAP TS-853BU. Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: „Serial ATA II“, „Serial ATA III“. Procesoriaus šeima: „Intel® Celeron®“, Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus modelis: J3455. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR3L, Maksimali palaikoma RAM atmintis: 8 GB. Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai. Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis: 250 MHz, Integruoto grafikos adapterio skaisčio signalo diskretizavimo dažnis: 750 MHz, Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.): 750 MHz
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | „Intel® Celeron®“ |
| Procesoriaus modelis | J3455 |
| Procesoriaus dažnis | 1,5 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Temų skaičius | 4 |
| Procesoriaus podėlis | 2 MB |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x2+2x1, 4x1 |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 10 W |
| „T“ formos sujungimas | 105 °C |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Procesoriaus palaikoma ECC | |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 24 x 31 mm |
| Procesoriaus kodinis pavadinimas | Apollo Lake |
| PCI „Express“ angų versija | 2.0 |
| Procesoriaus kodas | SR2Z9 |
| Gerinimas | B1 |
| Procesoriaus lizdas | BGA 1296 |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® HD Graphics 500 |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 8 GB |
| Nekonfliktinis procesorius | |
| Atmintis | |
| Vidinės atminties tipas | DDR3L |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Maksimali palaikoma RAM atmintis | 8 GB |
| Atminties lizdai | SODIMM x 2 |
| Flash atmintis | 4 MB |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | NAS |
| Įrenginio klasė | Smulkusis ir vidutinis verslas |
| Atsarginio atkūrimo funkcija | |
| Zumeris | |
| Garso lygis | 28,2 dB |
| On/off mygtukas | |
| Atstatymo mygtukas | |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Stovas (2U) |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius | 2 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 7 cm |
| LED indikatoriai | HDD, LAN, Būsena, Sistema, USB |
| Laikmenos | |
| Įrengti saugojimo kaupikliai | |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 8 |
| Įdiegtas kaupiklio tipas | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | „Serial ATA II“, „Serial ATA III“ |
| Neišjungus pakeičiami diskų skyreliai | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| „Wi-Fi“ | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 4 |
| USB prievadas | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio įrenginio (PSU) talpa | 250 W |
| Energijos suvartojimas | 52,1 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 482 mm |
| Ilgis | 534 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Svoris | 11 kg |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | QNAP Turbo System |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Enhanced Halt State“ | |
| „Intel® Clear Video“ technologija mobiliesiems interneto įrenginiams („Intel®CVT“ for MID) | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel®Rapid Storage“ technologija | |
| Intel® High Definition Audio („Intel® HD Audio“) | |
| „Intel® Clear Video HD“ technologija („Intel® CVT HD“) | |
| „Intel® Insider™“ | |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Šilumos stebėsenos technologijos | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| „Intel® Small Business Advantage“ („Intel® SBA“) | |
| „Intel® Secure Key“ | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Secure Boot“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Small Business Advantage (SBA)“ versija | 0,00 |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 0,00 |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programos (SIPP) versija | 0,00 |
| „Intel®Smart Connect“ technologijos versija | 0,00 |
| „Intel®Secure Key“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Identity Protection“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel® OS Guard“ | |
| „Intel®Secure Boot“ | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| Funkcinių modulių skaičius | 12 |
| Didžiausias „PCI Express“ juostų skaičius | 6 |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| UART | |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | |
| Intel® „InTru™ 3D“ technologija | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | |
| „Intel® Wireless Display“ („Intel® WiDi“) | |
| „Intel®Smart Connect“ technologija | |
| „Intel® Anti-Theft“ technologija („Intel® AT“) | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | |
| Procesoriaus palaikomi atminties kanalai | Dvigubas |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR3L, LPDDR3-SDRAM, LPDDR4-SDRAM |
| Grafika | |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 250 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 750 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio skaisčio signalo diskretizavimo dažnis | 750 MHz |
| Didžiausia integruoto grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Palaikomų ekranų skaičius (integruota grafika) | 3 |
| Kitos savybės | |
| Procesorius RAID ARK ID | 95594 |