Gamintojas: QNAP
Modelis: TS-1677X-1700-16G
EAN: 0885022015139
QNAP TS-1677X. Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: „Serial ATA III“, Palaikomi saugojimo kaupiklio dydžiai: 2.5,3.5". Procesoriaus šeima: AMD Ryzen™ 7, Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus dažnis: 3 GHz. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Maksimali palaikoma RAM atmintis: 64 GB. Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/ai, Palaikomas „Ethernet LAN“ duomenų greitis (maksimalus): 10000 Mbit/ai, Varinių eterneto kabelių technologija: 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Bloko tipas: Tower, Aušinimo tipas: Aktyvus, Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus šeima | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesoriaus modelis | 1700 |
| Procesoriaus dažnis | 3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,7 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Temų skaičius | 16 |
| Atmintis | |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Maksimali palaikoma RAM atmintis | 64 GB |
| Atminties lizdai | 4 x Long-DIMM |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | NAS |
| Įrenginio klasė | Smulkusis ir vidutinis verslas |
| Atsarginio atkūrimo funkcija | |
| Atsarginio atkūrimo funkcijos | „Cloud“, USB atmintukas, iSCSI LUN |
| Zumeris | |
| Įmontuotas optinis diskų įrenginys | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Valdymo protokolai | SNMP v2/3 |
| Web pagrįstas valdymas | |
| Sistemos žurnalas | |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | |
| S.M.A.R.T. palaikymas | |
| Įmontuotas „UPnP AV“ daugialypės terpės serveris | |
| Įmontuotas „iTunes“ serveris | |
| Atsarginio atkūrimo mygtukas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES, FIPS 140-2, HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Palaikoma naršyklė | Apple Safari 7+, Google Chrome+, Microsoft Internet Explorer 10+, Mozilla Firefox |
| Įmontuotas FTP serveris | |
| USB kopijavimo funkcija | |
| Universali „Plug and Play“ jungtis (UPnP) | |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius | 5 ventiliatorius(iai / ių) |
| 2 ventiliatoriaus skersmuo | 9 cm |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 9,2 cm |
| LED indikatoriai | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 1 |
| Laikmenos | |
| Įrengti saugojimo kaupikliai | |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 16 |
| Įdiegtas kaupiklio tipas | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | „Serial ATA III“ |
| Palaikomi saugojimo kaupiklio dydžiai | 2.5,3.5 " |
| RAID palaikymas | |
| RAID lygiai | 0, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Tisioginė RAID migracija | |
| Tiesioginė RAID plėtra | |
| Neišjungus pakeičiami diskų skyreliai | |
| Palikomų failų sistemos | FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Disko tarptinklinis ryšys | |
| Blogo bloko nuskaitymas | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/ai |
| Palaikomas „Ethernet LAN“ duomenų greitis (maksimalus) | 10000 Mbit/ai |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| DHCP klientas | |
| DHCP serveris | |
| Jumbo Frames palaikymas | |
| iSCSI palaikymas | |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| Dinaminis DNS (DDNS) | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 4 |
| USB prievadas | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 7 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| PCI „Express“ x8 (3.x kart.) angos | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| 3,5 mm išvestis | |
| PCI „Express“ x4 (3.x kart.) angos | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio vieta | Įntegruota |
| Maitinimo šaltinio įrenginio (PSU) talpa | 550 W |
| Maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Ventiliatoriaus įtampa | 12 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, LAN (RJ-45) |
| Greito diegimo vadovas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 369,9 mm |
| Ilgis | 319,8 mm |
| Aukštis | 303,8 mm |
| Svoris | 13,4 kg |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | QNAP Turbo System |
| Operacinės sistemos versija | 4,3,4 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |