Gamintojas: Tripp Lite
Modelis: DDR1327SFC
EAN: 0037332187109
Tripp Lite DDR1327SFC. Montavimas: Gnybtas, Maksimalus svoris (tūris): 9,98 kg, Mažiausias ekrano dydis: 33 cm (13"), Didžiausias ekrano dydis: 68,6 cm (27"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Posvyrio kampo intervalas: -15 - 15°. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tripp Lite DDR1327SFC Tischklemme mit voll beweglichem - flexiblem Arm für 13 bis 68,60cm (27") Monitore (DDR1327SFC) | €146.74 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 9,98 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 33 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 68,6 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Lengvas instaliavimas | Taip |
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampo intervalas | -15 - 15 ° |
| Pasukamas kampas | 180 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 420,1 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 395 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 505 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 22,8 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 6 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10037332187106 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 159,8 mm |
| Ilgis | 430 mm |
| Aukštis | 365 mm |
| Svoris | 2,69 kg |
| Pakuotės plotis | 243,8 mm |
| Pakuotės gylis | 396,2 mm |
| Pakuotės aukštis | 124,5 mm |
| Paketo svoris | 3,63 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Produkto matmenys | 159,8 x 430 x 365 |
| Kitos savybės | |
| Kilmės šalis | Kinija |