Gamintojas: Techly
Modelis: ICA-LCD 3500
EAN: 8057685303584
Techly ICA-LCD 3500. Maksimalus svoris (tūris): 10 kg, Mažiausias ekrano dydis: 33 cm (13"), Didžiausias ekrano dydis: 68,6 cm (27"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Posvyrio kampo intervalas: -90 - 90°. Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 10 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 33 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 68,6 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -90 - 90 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 318 mm |
| Ilgis | 340 mm |
| Aukštis | 485 mm |
| Svoris | 6,78 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |