Gamintojas: StarTech.com
Modelis: ARMQUADPS
EAN: 0065030881456
StarTech.com ARMQUADPS. Montavimas: Gnybtas, Maksimalus svoris (tūris): 11300 kg, Mažiausias ekrano dydis: 33 cm (13"), Didžiausias ekrano dydis: 68,6 cm (27"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Pasukamas: -180 - 180°, Posvyrio kampo intervalas: -15 - 90°. Produkto spalva: Sidabras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com ARMQUADPS Monitorhalterung (für 4 Monitore, für bis zu 27 " VESA Bildschirme, vier vollbewegliche Monitorarme) | €668.48 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 11300 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 33 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 68,6 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 4 |
| Pailginimo rankena (maks.) | 42 cm |
| Stalo storis (min.) | 2 cm |
| Stalo storis (maks.) | 6 cm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Sertifikavimas | CE, TAA, REACH |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -15 - 90 ° |
| Pasukamas | -180 - 180 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Geresnis kabelio valdymas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas atsuktuvas | |
| Atsuktuvo tipas | Šešiabriaunis veržliaraktis |
| Pridedamas tvirtinimo elementas | |
| Pridedamas VESA pagrindas | |
| Kabelio segtukų skaičius | 4 |
| Pridėti sraigtai | |
| Varžtų skaičius | 26 |
| Instrukcija | |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 270 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 885 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 345 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 1 vnt |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 940 mm |
| Ilgis | 420 mm |
| Aukštis | 910 mm |
| Svoris | 9,5 kg |
| Pakuotės plotis | 270 mm |
| Pakuotės gylis | 885 mm |
| Pakuotės aukštis | 345 mm |
| Paketo svoris | 12,7 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |