Gamintojas: StarTech.com
Modelis: ARMPIVOTV2
EAN: 0065030870160
StarTech.com ARMPIVOTV2. Montavimas: Gnybtas, Maksimalus svoris (tūris): 8 kg, Mažiausias ekrano dydis: 33 cm (13"), Didžiausias ekrano dydis: 81,3 cm (32"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Posvyrio kampo intervalas: -45 - 45°. Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 8 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 33 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 81,3 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Stalo storis (min.) | 1 cm |
| Stalo storis (maks.) | 8,8 cm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Plienas |
| Sertifikavimas | CE, REACH |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -45 - 45 ° |
| Pasukamas kampas | 180 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas atsuktuvas | Taip |
| Atsuktuvo tipas | Šešiabriaunis veržliaraktis |
| Pridedamas tvirtinimo elementas | Taip |
| Kabelio segtukų skaičius | 1 |
| Number of rubber pads included | 5 vnt |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Varžtų skaičius | 20 |
| Pridedamų poveržlių skaičius | 4 |
| Tarpiklių skaičius | 4 |
| Pridedama pagrindo plokštė su įvore | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 512 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 269 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 352 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 6 vnt |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 548 mm |
| Ilgis | 114 mm |
| Aukštis | 148 mm |
| Svoris | 2,4 kg |
| Pakuotės plotis | 493 mm |
| Pakuotės gylis | 128 mm |
| Pakuotės aukštis | 112 mm |
| Paketo svoris | 3,1 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Maks. stovo aukštis | 44,3 cm |