Gamintojas: StarTech.com
Modelis: ARMDUOSS
EAN: 0065030879859
StarTech.com ARMDUOSS. Montavimas: Laisvai stovintis, Maksimalus svoris (tūris): 8 kg, Didžiausias ekrano dydis: 61 cm (24"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Posvyrio kampo intervalas: -15 - 15°. Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 8 kg |
| Didžiausias ekrano dydis | 61 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Laisvai stovintis |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 2 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis, Plastikas, Nerūdijančiojo plieno |
| Sertifikavimas | CE, REACH |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -15 - 15 ° |
| Pasukamas kampas | 360 ° |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas atsuktuvas | |
| Atsuktuvo tipas | Šešiabriaunis veržliaraktis |
| Kabelio segtukų skaičius | 3 |
| Pridedamų galinių dangtelių skaičius | 1 vnt |
| Pridėti sraigtai | |
| Varžtų skaičius | 19 |
| Tarpiklių skaičius | 8 |
| Instrukcija | |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 730 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 320 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 250 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 2 vnt |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 950 mm |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis | 410 mm |
| Svoris | 7,28 kg |
| Pakuotės plotis | 72 mm |
| Pakuotės gylis | 31 mm |
| Pakuotės aukštis | 13 mm |
| Paketo svoris | 7,38 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Kitos savybės | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |