Gamintojas: Neomounts
Modelis: FPMA-D1330DWHITE
EAN: 5054629369432
Neomounts by Newstar monitorių laikiklis ant stalo yra gera papildymo galimybė bet kuriam darbo kambariui, ypač tiems, kurie nori optimizuoti savo darbo stalo plotą. Šis gnybtų / varžtų tvirtinimas palaiko minimalų 25,4 cm ir maximalų 68,6 cm ekranų dydžius ir gali laikyti svorį iki 9 kg, todėl jis yra suderinamas su daugeliu monitorių ir ekranų modelių. Laikiklis turi VESA laikiklio diapazoną nuo 75x75 mm iki 100x100 mm ir yra reguliuojamas pagal aukštį, pakrypį (0-15 laipsnių) ir pasukantį kampą (180 laipsnių) siekiant maksimalaus ergonominio patogumo. Produktas yra balto spalvos ir turi maksimalų atstumą iki sienos - 43 cm, o minimalų atstumą - 4 cm. Aukščio reguliavimo diapazonas yra nuo 0 iki 400 mm, o jis yra reguliuojamas rankiniu būdu. Produktas yra lengvas ir turi nedaug vietos pakuotėje bei yra idealus tiems, kurie nori pagerinti savo darbo laikyseną ir turėti daugiau laisvo stalo vietos.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Newstar flat screen desk mount | €116.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 9 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 25,4 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 68,6 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas / varžtai |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 2 |
| Atstumas iki sienos (min.) | 4 cm |
| Atstumas iki sienos (maks.) | 43 cm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimo tipas | Rankinis |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 0 - 400 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 15 ° |
| Pasukamas kampas | 180 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 475 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 400 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 270 mm |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 4 vnt |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 7326909890 |
| Gaminių skaičius ant padėklo (ES) | 96 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 400 mm |
| Pakuotės plotis | 190 mm |
| Pakuotės gylis | 125 mm |
| Pakuotės aukštis | 460 mm |
| Kitos savybės | |
| Kilmės šalis | Kinija |