Gamintojas: Neomounts
Modelis: FPMA-W1010
EAN: 4055895234241
Neomounts FPMA-W1010. Maksimalus svoris (tūris): 12 kg, Mažiausias ekrano dydis: 25,4 cm (10"), Didžiausias ekrano dydis: 76,2 cm (30"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Posvyrio kampo intervalas: 0 - 180°. Produkto spalva: Sidabras
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 12 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 25,4 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 76,2 cm |
| Montavimo tipas | Siena |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Atstumas iki sienos (min.) | 14 cm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 180 ° |
| Pasukamas kampas | 180 ° |
| Sukimosi kampas | 180 ° |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 300 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 180 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 330 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 6,8 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 4 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris | 6,4 kg |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Gaminių skaičius ant padėklo (ES) | 192 vnt |
| Kitos savybės | |
| Kilmės šalis | Taivanas |
| Montavimo sąsaja | 75x75mm / 100x100mm |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 160 mm |
| Pakuotės gylis | 140 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės bendrasis svoris | 1,45 kg |