Gamintojas: Multibrackets
Modelis: 7198
EAN: 4056572734856
Multibrackets 7198. Montavimas: Gnybtas / varžtai, Maksimalus svoris (tūris): 20 kg, Mažiausias ekrano dydis: 38,1 cm (15"), Didžiausias ekrano dydis: 81,3 cm (32"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Posvyrio kampo intervalas: -45 - 75°. Produkto spalva: Sidabras
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 20 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 38,1 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 81,3 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas / varžtai |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 2 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Lengvas instaliavimas | |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -45 - 75 ° |
| Sukimosi kampas | 90 ° |
| Pasukimo kampas | 180 ° |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 755 mm |
| Ilgis | 395 mm |
| Svoris | 5,9 kg |
| Pakuotės plotis | 220 mm |
| Pakuotės gylis | 540 mm |
| Pakuotės aukštis | 145 mm |
| Paketo svoris | 6,5 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės plotis | 23,5 cm |
| Transportavimo kartono dėžės ilgis | 55,5 cm |
| Transportavimo kartono dėžės aukštis | 45,5 cm |
| Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris | 20 kg |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 3 vnt |