Gamintojas: Multibrackets
Modelis: 7147
EAN: 7350073737147
Multibrackets 7147. Montavimas: Gnybtas, Maksimalus svoris (tūris): 18 kg, Mažiausias ekrano dydis: 38,1 cm (15"), Didžiausias ekrano dydis: 124,5 cm (49"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 200 x 200 mm. Aukščio reguliavimas, Posvyrio kampo intervalas: -45 - 75°. Produkto spalva: Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 7147 monitoriaus laikiklis arba stovas 124,5 cm (49") Balta Stalas | €326.96 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 18 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 38,1 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 124,5 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas |
| Tinka televizoriui | |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 200 x 200 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75,100 x 100,200 x 200 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimo tipas | Dujinė spyruoklė |
| Posvyrio kampo intervalas | -45 - 75 ° |
| Pasukimo kampas | 90 ° |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 615 mm |
| Svoris | 3,4 kg |
| Pakuotės plotis | 195 mm |
| Pakuotės gylis | 475 mm |
| Pakuotės aukštis | 140 mm |
| Paketo svoris | 4,2 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius ant padėklo (ES) | 40 vnt |
| Transportavimo kartono dėžės plotis | 21 cm |
| Transportavimo kartono dėžės ilgis | 49 cm |
| Transportavimo kartono dėžės aukštis | 44 cm |
| Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris | 13,5 kg |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 3 vnt |