Gamintojas: Manhattan
Modelis: 461894
EAN: 0766623461894
Manhattan 461894. Montavimas: Varžtai, Maksimalus svoris (tūris): 8 kg, Mažiausias ekrano dydis: 38,1 cm (15"), Didžiausias ekrano dydis: 81,3 cm (32"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Pasukamas: -45 - 45°, Posvyrio kampo intervalas: -20 - 20°. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Manhattan 461894 monitorin kiinnike ja jalusta 81,3 cm (32") Musta Vastaanotto | €61.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 8 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 38,1 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 81,3 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Varžtai |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Sertifikavimas | RoHS |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimo tipas | Rankinis |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 274 - 460 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | -20 - 20 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -45 - 45 ° |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 315 mm |
| Ilgis | 200 mm |
| Aukštis | 274 mm |
| Svoris | 3,94 kg |
| Pakuotės plotis | 315 mm |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 460 mm |
| Paketo svoris | 4,32 kg |