Gamintojas: ICY BOX
Modelis: 70558
EAN: 4250078161042
ICY BOX IB-AC639. Maksimalus svoris (tūris): 18 kg, Didžiausias ekrano dydis: 61 cm (24"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Pasukamas: -15 - 15°, Posvyrio kampo intervalas: -15 - 15°. Produkto spalva: Sidabras
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 18 kg |
| Didžiausioji keliamoji galia (vieno ekrano) | 6 kg |
| Didžiausias ekrano dydis | 61 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 3 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis, Plastikas, Plienas |
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampo intervalas | -15 - 15 ° |
| Pasukamas | -15 - 15 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Pasukimo kampas | 0 - 360 ° |
| Rotacija | |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 562 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 351 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 168 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 5,78 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 1 vnt |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 1300 mm |
| Ilgis | 410 mm |
| Aukštis | 327 mm |
| Svoris | 4,68 kg |
| Pakuotės plotis | 562 mm |
| Pakuotės gylis | 351 mm |
| Pakuotės aukštis | 168 mm |
| Paketo svoris | 5,78 kg |
| Kitos savybės | |
| Kilmės šalis | Taivanas |