Gamintojas: Hannspree
Modelis: 80-04000014G000
EAN: 4711404023552
Hannspree 80-04000014G000. Montavimas: Laisvai stovintis, Maksimalus svoris (tūris): 4 kg, Mažiausias ekrano dydis: 59,9 cm (23.6"), Didžiausias ekrano dydis: 71,1 cm (28"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Pasukamas: -60 - 60°, Posvyrio kampo intervalas: -5 - 21°
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 4 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 59,9 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 71,1 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Laisvai stovintis |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimo tipas | Rankinis |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 155,5 - 305,5 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 21 ° |
| Pasukamas | -60 - 60 ° |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 267,6 mm |
| Ilgis | 188,3 mm |
| Aukštis | 394,1 mm |
| Svoris | 1,87 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |