Gamintojas: Equip
Modelis: 650136
EAN: 4015867229347
Equip 650136. Montavimas: Varžtai, Maksimalus svoris (tūris): 9 kg, Mažiausias ekrano dydis: 43,2 cm (17"), Didžiausias ekrano dydis: 81,3 cm (32"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Posvyrio kampo intervalas: -45 - 90°. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 650136 monitorin kiinnike ja jalusta 81,3 cm (32") Musta Seinä | €37.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 9 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 43,2 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 81,3 cm |
| Montavimo tipas | Siena |
| Montavimas | Varžtai |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis, Plastikas, Nerūdijančiojo plieno |
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampo intervalas | -45 - 90 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Viso diapozonas | -90 - 90 ° |
| Geresnis kabelio valdymas | |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Rotacija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 315 mm |
| Ilgis | 321 mm |
| Aukštis | 117 mm |
| Svoris | 1,28 kg |
| Pakuotės plotis | 195 mm |
| Pakuotės gylis | 90 mm |
| Pakuotės aukštis | 440 mm |
| Paketo svoris | 1,74 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys | |
| Instrukcija | |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Kitos savybės | |
| Kilmės šalis | Kinija |