Gamintojas: Chief
Modelis: K1C120B
EAN: 0841872148526
Chief K1C120B. Maksimalus svoris (tūris): 9,9 kg, Mažiausias ekrano dydis: 25,4 cm (10"), Didžiausias ekrano dydis: 76,2 cm (30"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Posvyrio kampo intervalas: -10 - 75°. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Chief K1C120B monitori kinnitus ja alus 76,2 cm (30") Must | €374.26 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 9,9 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 25,4 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 76,2 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 177,8 - 330,2 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | -10 - 75 ° |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Svoris ir matmenys | |
| Paketo svoris | 6 kg |