Gamintojas: Bosch
Modelis: UMM-LED27-SD
EAN: 0800549899024
Bosch UMM-LED27-SD. Montavimas: Laisvai stovintis, Maksimalus svoris (tūris): 8 kg, Didžiausias ekrano dydis: 68,6 cm (27"). Aukščio reguliavimas, Posvyrio kampo intervalas: -5 - 25°. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch UMM-LED27-SD monitoriaus laikiklis arba stovas 68,6 cm (27") Juoda Stalas | €95.04 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 8 kg |
| Didžiausias ekrano dydis | 68,6 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Laisvai stovintis |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis, Plastikas, Plienas |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimo tipas | Rankinis |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 25 ° |
| Pasukamas kampas | 360 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 222 mm |
| Ilgis | 252 mm |
| Aukštis | 432 mm |
| Svoris | 3,12 kg |