Gamintojas: BakkerElkhuizen
Modelis: BNEFG809432
EAN: 8719747101117
BakkerElkhuizen Filex Galaxy Modular Single Short. Montavimas: Gnybtas / varžtai, Maksimalus svoris (tūris): 14 kg, Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 14 kg |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas / varžtai |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 113 - 418 mm |
| Įmontuota dujinė spyruoklė | |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,9 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |