Gamintojas: AISENS
Modelis: WT55TSE-057
EAN: 8436574704266
AISENS WT55TSE-057. Montavimas: Varžtai, Maksimalus svoris (tūris): 30 kg, Mažiausias ekrano dydis: 81,3 cm (32"), Didžiausias ekrano dydis: 139,7 cm (55"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 100 x 100 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 400 x 400 mm. Posvyrio kampo intervalas: -10 - 3°. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Seinaklamber Aisens ECO Pööratav Kohandatav Televiisor Monitor Must | €20.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 30 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 81,3 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 139,7 cm |
| Montavimo tipas | Siena |
| Montavimas | Varžtai |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 100 x 100 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 400 x 400 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100,200 x 100,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomija | |
| Reguliuojamas gylis | |
| Gylio reguliavimo diapazonas | 62 - 212 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | -10 - 3 ° |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Ašių skaičius | 2 |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 318 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 485 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 315 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 18,6 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys | |
| Instrukcija | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 233 mm |
| Pakuotės gylis | 58 mm |
| Pakuotės aukštis | 303 mm |
| Paketo svoris | 1,86 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |