Gamintojas: AISENS
Modelis: DT32TSR-147
EAN: 8436574708547
AISENS DT32TSR-147. Montavimas: Gnybtas / varžtai, Maksimalus svoris (tūris): 9 kg, Mažiausias ekrano dydis: 43,2 cm (17"), Didžiausias ekrano dydis: 81,3 cm (32"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 75 x 75 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 100 x 100 mm. Posvyrio kampo intervalas: -45 - 45°. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Soporte para Monitor y TV Aisens DT32TSR-147/ hasta 9kg | €23.20 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 9 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 43,2 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 81,3 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Gnybtas / varžtai |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Stalo storis (min.) | 1 cm |
| Stalo storis (maks.) | 8,5 cm |
| Stalo storis (didžiausiasis) tvirtinant spaustuvu | 8,5 cm |
| Stalo storis (didžiausiasis) tvirtinant įvore | 4 cm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Orientacija | Gulsčia / stačia |
| Lengvas instaliavimas | Taip |
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampo intervalas | -45 - 45 ° |
| Pasukamas kampas | 360 ° |
| Sukimosi kampas | 180 ° |
| Atšakų skaičius | 1 |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedamas tvirtinimo elementas | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 270 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 445 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 310 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 17,9 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 37246,5 cm³ |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 458,5 mm |
| Aukštis | 407 mm |
| Pakuotės plotis | 125 mm |
| Pakuotės gylis | 428 mm |
| Pakuotės aukštis | 97 mm |
| Pakuotės tūris | 5189,5 cm³ |
| Paketo svoris | 2,98 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |