Gamintojas: MSI
Modelis: G274QPF-QD
EAN: 0824142296516
MSI G274QPF-QD. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano rezoliucija: 2560 x 1440 pikseliai, HD tipas: Quad HD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
MSI G274QPF-QD 27" Quad HD 1 ms Noir | €410.03 |
|
mts.ee |
MSI G274QPF-QD PC lamekuvar 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikslit Quad HD Must | €638.98 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| „AMD FreeSync“ tipo | FreeSync Premium |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | Quad HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Neblizgantis ekranas | Taip |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 2560 x 1440 |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 170 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Matomas dydis, įstrižainė | 59,8 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 90,9 - 242,4 kHz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 48 - 170 Hz |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitai |
| RGB spalvų erdvė | DCI-P3 |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 150 % |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | Ne |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Berėmė konstrukcija | Taip |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75 mm |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -45 - 45 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | Taip |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 196,5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 402,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 6,05 kg |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Gylis (be stovo) | 69,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 362,5 mm |
| Svoris (be stovo) | 4,05 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 815 mm |
| Pakuotės gylis | 145 mm |
| Pakuotės aukštis | 502 mm |
| Paketo svoris | 8 kg |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Įvesties srovė | 3.42 A |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |