Gamintojas: LG
Modelis: 34GN850-B
EAN: 8806091607966
Kompiuterio monitorius LG 34GN850-B - tai aukštos kokybės įstrižainės 86,4 cm (34") monitorius, kuris siūlo išskirtinę vaizdo kokybę ir didelį ekrano plotį. Šis monitorius turi 3440 x 1440 pikselių UltraWide Quad HD rezoliuciją, užtikrinančią itin aiškų paveikslėlio atvaizdą. Be to, matymo kampai yra iki 178 laipsnių tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, suteikiant patogumą ir optimalų vaizdo stebėjimą iš bet kurios perspektyvos.
Su 1 ms reakcijos laiku, šis monitorius gali greitai atvaizduoti judančius vaizdus be jokio iškreipimo ar išblukimo. Maksimalus atnaujinimo dažnis siekia 160 Hz, leidžiantis mėgautis sklandžiu vaizdu net dinamiškiausiose veiksmo scenose. Tai puikus pasirinkimas norintems pilnai įsijungti į žaidimų pasaulį ar kūrybines veiklas su grafiniu turiniu.
LG 34GN850-B taip pat turi IPS technologiją su plataus matavimo kampo savybėmis, užtikrinančiomis tikslius spalvų atspalvius ir aukštą kontrasto santykį. Spalvų gama siekia 98%, o ekrane yra rodomi 1,073 milijardo spalvų, suteikiantys gyvą ir ryškią vaizdo kokybę.
Šio monitoriaus dizainas yra modernus ir patrauklus. Išlenktas ekrano forma ir matinis paviršius sukuria įdomų vaizdo stebėjimo patirtį. Jis taip pat turi aukščio reguliavimo galimybę, leidžiančią pritaikyti monitorių pagal individualius poreikius ir suteikianti komfortą ilgesniam darbui ar žaidimams.
LG 34GN850-B yra tinka žaidimų, kūrybinių veiklų ar darbo poreikiams. Šio monitoriaus savybės, tokios kaip aukšta vaizdo rezoliucija, didelis ekrano plotis, greitas reakcijos laikas ir modernus dizainas, atitinka pažangių vartotojų lūkesčius.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 86,4 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3440 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | UltraWide Quad HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3440 x 1440 |
| Aspekto santykis | 21:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 160 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Spalvų gama | 98 % |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| USB aukštakrypčio prievado tipas | B tipo USB |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 2 |
| DVI prievadas | |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Audio įėjimas | |
| Ausinių išvestis | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | |
| Kojelių spalva | Juoda/Raudona |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 11 cm |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| LED indikatoriai | |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | HDMI |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 819,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 312,2 mm |
| Aukštis (su stovu) | 464,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,6 kg |
| Plotis (be stovo) | 81,9 cm |
| Gylis (be stovo) | 10,4 cm |
| Aukštis (be stovo) | 36,2 cm |
| Svoris (be stovo) | 5,5 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 979 mm |
| Pakuotės gylis | 245 mm |
| Pakuotės aukštis | 521 mm |
| Paketo svoris | 11,5 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 36 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 63 kWh |
| Energijos suvartojimas | 72 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |