Gamintojas: LG
Modelis: 31HN713D
EAN: 8806091090492
LG 31HN713D. Ekrano įstrižainė: 78,7 cm (31"), Ekrano rezoliucija: 4200 x 2800 pikseliai, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 3:2, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuotas USB jungčių daugiklis, USB koncentratoriaus versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 78,7 cm |
| Ekrano rezoliucija | 4200 x 2800 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 3:2 |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 1080 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Spalvų gylis | 10 bitai |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 97 % |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| USB koncentratoriaus versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 3 |
| DVI prievadas | |
| HDMI | |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Audio įėjimas | |
| Ausinių išvestis | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Medicininis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 11 cm |
| Sukiojamas | |
| Pasukamas | -15 - 15 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 15 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | AC, DisplayPort, USB |
| Pridedamas maitinimo adapteris | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 704,7 mm |
| Gylis (su stovu) | 280 mm |
| Aukštis (su stovu) | 662,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 14 kg |
| Plotis (be stovo) | 70,5 cm |
| Gylis (be stovo) | 8,32 cm |
| Aukštis (be stovo) | 50 cm |
| Svoris (be stovo) | 10,7 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 978 mm |
| Pakuotės gylis | 277 mm |
| Pakuotės aukštis | 628 mm |
| Paketo svoris | 21,5 kg |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 180 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |