Gamintojas: LG
Modelis: 29UM69G-B
EAN: 0719192609150
LG 29UM69G-B. Ekrano įstrižainė: 73,7 cm (29"), Ekrano rezoliucija: 2560 x 1080 pikseliai, HD tipas: QXGA, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 73,7 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | QXGA |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 2560 x 1080 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | „Mega Contrast“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,263 x 0,263 mm |
| DDC/CI | |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 99 % |
| 3D | |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Žaidimo režimas | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| USB C tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 1 |
| DVI prievadas | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | UL (cUL), FCC-B, CE, EPA 7.0, |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 10 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Pakeliamas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Paveikslėlis paveikslėly | |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Supaprastinta kinų, Tradicinė kinų, Vokiečių kalba, Anglų kalba, Ispanų kalba, Suomių kalba, Prancūzų kalba, Graikų, Italų kalba, Japonų, Korėjiečių, Lenkų kalba, Portugalų kalba, Rusų kalba, Švedų kalba, Ukrainiečių |
| OSD kalbų skaičius | 17 |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | AC, HDMI |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 702,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 204,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 415 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,5 kg |
| Plotis (be stovo) | 70,2 cm |
| Gylis (be stovo) | 6,38 cm |
| Aukštis (be stovo) | 32,8 cm |
| Svoris (be stovo) | 5 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 812 mm |
| Pakuotės gylis | 403 mm |
| Pakuotės aukštis | 151 mm |
| Paketo svoris | 7,6 kg |
| Pakuotės medžiaga | Akytasis poliestirenas (EPS) |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | |
| Kitos savybės | |
| Išorinės apdailos tipas | Blizgus |