Gamintojas: Lenovo
Modelis: 62A6RAT3EU
EAN: 0195235918494
Lenovo ThinkVision Creator Extreme. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 6 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuotas USB jungčių daugiklis. VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 620 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Neblizgantis ekranas | Taip |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1100:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 3000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Atsako laikas (min.) | 4 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,155 x 0,155 mm |
| Pikselių tankumas | 163 ppi |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR) 1000, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 100 % |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | Taip |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 2 |
| B tipo USB kylančiųjų prievadų skaičius | 1 |
| C tipo USB kylančiųjų prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| USB maitinimo tiekimas iki | 100 W |
| HDMI | Taip |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Audio išeiga | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | CCC RoHS TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | 13,5 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -45 - 45 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | Taip |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 593,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 234,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 613,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,8 kg |
| Plotis (be stovo) | 613,1 mm |
| Gylis (be stovo) | 53,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 359,7 mm |
| Svoris (be stovo) | 6,55 kg |
| Rėmelių plotis (šonas) | 2 mm |
| Rėmelių plotis (viršus) | 2 mm |
| Rėmelių plotis (apačia) | 1,6 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 758 mm |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 493 mm |
| Paketo svoris | 13,5 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 70 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 270 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 47/63 Hz |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |