Gamintojas: Lenovo
Modelis: 66CAKAC1EU
EAN: 0195477705265
Lenovo L22i-30. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21.5"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 6 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Lenovo L22i-30 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pikseliai „Full HD“ LED Juoda | €143.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Neblizgantis ekranas | |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 3000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,7 milijonai spalvų |
| Atsako laikas (min.) | 4 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,248 x 0,248 mm |
| Pikselių tankumas | 102 ppi |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,6 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 26,8 cm |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 72 % |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Audio išeiga | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Raven Black |
| Kojelių spalva | Sidabras |
| Sertifikavimas | CCC, TCO Edge 2.0, Tier 2, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 22 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | AC, HDMI |
| Greitos pradžios vadovas | |
| HDMI kabelio ilgis | 1,8 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 489,3 mm |
| Gylis (su stovu) | 165 mm |
| Aukštis (su stovu) | 404,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 3,06 kg |
| Plotis (be stovo) | 48,9 cm |
| Gylis (be stovo) | 4,55 cm |
| Aukštis (be stovo) | 29,7 cm |
| Svoris (be stovo) | 2,39 kg |
| Rėmelių plotis (šonas) | 2 mm |
| Rėmelių plotis (viršus) | 2 mm |
| Rėmelių plotis (apačia) | 2,12 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 587 mm |
| Pakuotės gylis | 140 mm |
| Pakuotės aukštis | 352 mm |
| Paketo svoris | 4,62 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas | 15 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 19 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 47/63 Hz |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Gold, RoHS, TCO |