Gamintojas: HP
Modelis: 1JS06AT
EAN: 0190781775683
HP Z23n G2. Ekrano įstrižainė: 58,4 cm (23"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED. Ekranas: LED. Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuotas USB jungčių daugiklis, USB koncentratoriaus versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Z23n G2 LED display 58.4 cm (23") 1920 x 1080 pixels Full HD Flat Black | €232.50 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „HP“ segmentas | Verslui |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 58,4 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (VGA), 720 x 480, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 10000000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,265 x 0,265 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 84 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 50 - 75 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 50,9 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 28,6 cm |
| 3D | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| USB koncentratoriaus versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 2 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDCP | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | |
| Pasukimo kampas | 0 - 90 ° |
| Sukiojamas | |
| Pasukamas | -45 - 45 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 22 ° |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Supaprastinta kinų, Tradicinė kinų, Vokiečių kalba, Olandų kalba, Anglų kalba, Ispanų kalba, Prancūzų kalba, Italų kalba, Japonų, Portugalų kalba |
| OSD kalbų skaičius | 10 |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, DisplayPort, Iš A tipo USB į B tipo USB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 521 mm |
| Gylis (su stovu) | 205 mm |
| Aukštis (su stovu) | 458 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,9 kg |
| Plotis (be stovo) | 52.1 cm |
| Gylis (be stovo) | 4.33 cm |
| Aukštis (be stovo) | 31,2 cm |
| Svoris (be stovo) | 3,3 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 18 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 32 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A++ iki E |
| Metinis energijos suvartojimas | 31 kWh |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Kitos savybės | |
| Ekranas | LED |
| On/off mygtukas | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A |
| Mažafunkcis kompiuteris (Thin Client) | |
| Integruotas mažafunkcis kompiuteris | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |