Gamintojas: HP
Modelis: 9SV80AA
EAN: 0194721890900
HP V22 FHD. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21.5"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 170°, Matymo kampas, vertikalus: 160°. VESA tvirtinimo pagrindas
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | TN |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 170 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 160 ° |
| Pikselių žingsnis | 0,248 x 0,248 mm |
| Pikselių tankumas | 102 ppi |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 26,8 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 30 - 80 kHz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 50 - 60 Hz |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Spalvų gama | 72 % |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Audio įėjimas | |
| Ausinių išvestis | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Sertifikavimas | Australian-New Zealand MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; Energy Star; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; NOM; PSB; SEPA; TCO Certified; TUV-S; VCCI; Vietnam MEPS; WEEE; ISC; Low blue light; South Africa MEPS; Ukraine Energy label; WW application; ICE |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Sukimasis | |
| Sukiojamas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | |
| „HP“ segmentas | Namo |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, HDMI |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 567 mm |
| Gylis (su stovu) | 120 mm |
| Aukštis (su stovu) | 387 mm |
| Svoris (su stovu) | 2,85 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 567 mm |
| Pakuotės gylis | 120 mm |
| Pakuotės aukštis | 387 mm |
| Paketo svoris | 3,79 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 13 kWh |
| Energijos suvartojimas | 18,5 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Kitos savybės | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A+ |