Gamintojas: HP
Modelis: 6N4D3A5
EAN: 0196786613401
HP E27u G5. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano rezoliucija: 2560 x 1440 pikseliai, HD tipas: Quad HD, Ekrano technologija: LCD, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP E27U G5 Computer Monitor 68.6 Cm (27") 2560 X 1440 Pixels | €419.56 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LCD |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | Quad HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 8000000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,7 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,23 x 0,23 mm |
| Pikselių tankumas | 109 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 120 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 50 - 75 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 68,6 cm |
| Paviršiaus kietumas | 3H |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Spalvų gama | 99 % |
| Antrojo ekrano neatspindinti danga | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| „AMD FreeSync“ | Ne |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Biuras |
| Produkto spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Pasukamas | -45 - 45 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 613,4 mm |
| Gylis (su stovu) | 74,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 364,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,2 kg |
| Plotis (be stovo) | 613,4 mm |
| Gylis (be stovo) | 46,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 364,6 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 699 mm |
| Pakuotės gylis | 160 mm |
| Pakuotės aukštis | 446 mm |
| Paketo svoris | 9,7 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 23 kWh |
| Energijos suvartojimas | 34,5 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 160 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo tipas | Vidinis |
| Tvarumas | |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | Low Halogen; Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Contains ocean-bound recycled plastic; 80% ITE-derived closed loop plastic; At least 30% recycled metal |
| Kitos savybės | |
| Svoris | 7,2 kg |