Gamintojas: Fujitsu
Modelis: VFY:B349UDXMG1EU
EAN: 4059595695128
Fujitsu B34-9 UE. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), Ekrano rezoliucija: 3440 x 1440 pikseliai, HD tipas: UltraWide Quad HD, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 21:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuoti garsiakalbiai. Įmontuotas USB jungčių daugiklis, USB koncentratoriaus versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimo pagrindas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda, Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 86,4 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3440 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | UltraWide Quad HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Ekrano išlinkis | 1900R |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1080, 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 160 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 48 - 102 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 80 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,5 cm |
| DDC/CI | |
| Ekrano išlinkis | 190 cm |
| 3D | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| USB koncentratoriaus versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Sertifikavimas | CE, RoHS, WEE |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 6 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Sukimasis | |
| Sukiojamas | |
| Pasukamas | 0 - 340 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 25 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 816,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 275 mm |
| Aukštis (su stovu) | 397,3 mm |
| Svoris (su stovu) | 9,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 81,6 cm |
| Gylis (be stovo) | 10,2 cm |
| Aukštis (be stovo) | 37,3 cm |
| Svoris (be stovo) | 6,3 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 11 kg |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 63 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,19 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,25 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Metinis energijos suvartojimas | 100,25 kWh |
| Kitos savybės | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| On/off mygtukas | |
| Įmontuotas žemų dažnių generatorius | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Gold, ENERGY STAR |