Gamintojas: DELL
Modelis: DELL-S2721D
EAN: 0884116375586
DELL S Series S2721D. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano rezoliucija: 2560 x 1440 pikseliai, HD tipas: Quad HD, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 4 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Įmontuoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LCD |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | Quad HD |
| Skydo tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Neblizgantis ekranas | Taip |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Atsako laikas (min.) | 5 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Pikselių tankumas | 108,79 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 115 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 48 - 75 Hz |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 99 % |
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | Ne |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Audio išeiga | Taip |
| Ausinių išvestis | Ne |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Pilka |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Kojelių spalva | Pilka |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris) |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 6 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 21 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 611,6 mm |
| Gylis (su stovu) | 186,8 mm |
| Aukštis (su stovu) | 453,4 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 611,6 mm |
| Gylis (be stovo) | 55,4 mm |
| Aukštis (be stovo) | 364,6 mm |
| Svoris (be stovo) | 4,4 kg |
| Rėmelių plotis (šonas) | 7,4 mm |
| Rėmelių plotis (viršus) | 7,4 mm |
| Rėmelių plotis (apačia) | 2,16 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 719,8 mm |
| Pakuotės gylis | 135,8 mm |
| Pakuotės aukštis | 447 mm |
| Paketo svoris | 7,9 kg |
| Pridėti montavimo kronšteinai | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 19 kWh |
| Energijos suvartojimas | 19 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,2 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 40 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,2 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Įvesties srovė | 1.5 A |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Metinis energijos suvartojimas | 29 kWh |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 5000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, ENERGY STAR |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |