Gamintojas: DELL
Modelis: DELL-E2216HV
EAN: 5397063744466
DELL E Series E2216HV yra 21,5 colių kompiuterinis monitorius, idealus verslo aplinkoms. Su 16:9 vaizdų santykiu ir 1920 x 1080 pikslių raiška, jis suteikia aiškius ir ryškius vaizdus, o 5 ms reakcijos laikas užtikrina sklandžią vaizdo perjungimą. Monitorius turi 170° horizontalų ir 160° vertikalų matymo kampą, kuris užtikrina puikų matomumą iš įvairių pozicijų, o monitoriaus TN rūšies panelė, LED foninio apšvietimo tipo ir 200 cd/m² ryškumas užtikrina ryškius ir tiksliai atkurtus spalvų atspalvius su 85% spalvų gamutė.
DELL E Series E2216HV palaiko 100 x 100 mm VESA tvirtinimo sąsają, turi plokščią ekrano formą ir yra paprastas naudoti dėl savo „plug-and-play“. Monitorius taip pat turi Kensingtono laido spynos lizdą, LED indikatorius ir pritaikytas su On Screen Display kalbomis.
Iš jėgos perspektyvos, monitorius turi vidinio maitinimo šaltinio tipą su maksimaliu energijos suvartojimu 24 W, tačiau vidutiniškai suvartoja tik 12,9 W, todėl yra energijos taupantis produktas.
Šis kompiuterinis monitorius turi 3,63 kg svorį su stovu, 512,2 mm plotį, 396,7 mm aukštį ir 180 mm gylį. Jis pristatomas su 1,5 m VGA laidu ir AC maitinimo laido spynomis.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,7 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LCD |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | TN |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 200 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 170 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 160 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,248 x 0,248 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 83 kHz |
| Vertikali diapazono riba | 56 - 76 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 26,8 cm |
| Matomas dydis, įstrižainė | 54,7 cm |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 54,7 cm |
| Palaikoma HDR | |
| DDC/CI | |
| Spalvų gama | 85 % |
| 3D | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | |
| HDMI | |
| Audio įėjimas | |
| Ausinių išvestis | |
| AC (įtampa) įėjimas | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | VESA EDID, CECP, TCO |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | |
| Sukimasis | |
| Sukiojamas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 21 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Supaprastinta kinų, Vokiečių kalba, Anglų kalba, Ispanų kalba, Prancūzų kalba, Japonų, Portugalų kalba, Rusų kalba |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| LED indikatoriai | Energija |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, VGA |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 512,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 180 mm |
| Aukštis (su stovu) | 396,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 3,63 kg |
| Plotis (be stovo) | 51,2 cm |
| Gylis (be stovo) | 5,05 cm |
| Aukštis (be stovo) | 30,4 cm |
| Svoris (be stovo) | 2,83 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 131,1 mm |
| Pakuotės gylis | 572 mm |
| Pakuotės aukštis | 364 mm |
| Paketo svoris | 4,3 kg |
| VGA kabelio ilgis | 1,5 m |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 13 kWh |
| Energijos suvartojimas | 12,9 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 24 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,2 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 18,2 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Įvesties srovė | 1 A |
| Maitinimo tipas | Vidinis |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 5000 m |
| Ne darbinis aukštis | 5000 - 12192 m |
| Kitos savybės | |
| On/off mygtukas | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, EPEAT Bronze, ENERGY STAR |