Gamintojas: BenQ
Modelis: 9H.LKCLB.QBE
EAN: 4718755086434
Patobulintas žaidimų monitorius - BenQ XL2731K skirtas tiems, kas vertina aukščiausią kokybę ir funkcinumą. 68,6 cm (27 colių) ekranas su „Full HD“ raiška 1920 x 1080 pikselių užtikrina aiškias geros kokybės vaizdas. TN tipo panelės greitas reakcijos laikas siekia iki 1 ms, o didelis, iki 165 Hz, atnaujinimo dažnis leidžia mėgautis beprilygstama sklandžia vaizdo kokybe. Ekrano forma yra plokščia su matmenimis 59,8 cm x 33,6 cm ir natūraliu kraštinių santykiu 16:9. Ekranas yra ryškus ir spalvingas, su ryškumo lygiu 320 cd/m².
BenQ XL2731K monitorius taip pat turi įvairių funkcijų, kurios pagerina žaidimų patirtį. Flicker-free ir Low Blue Light technologijos padeda sumažinti akies nuovargį, o aukščio reguliavimo stovas su VESA tvirtinimu leidžia patogiai sureguliuoti matymo kampą. Ergonominis dizainas leidžia pasukti, pasisukti ar nuklonuoti monitorių, kad jis atitiktų pageidaujamą vietą ir patogumą.
BenQ XL2731K žaidimų monitoriaus ryškios savybės yra plačios ryšių galimybės - trijų HDMI, vieno DisplayPort ir USB hub jungčių. Monitoriui taip pat yra pridėti AC ir DisplayPort kabeliai, stovas, kurio aukštis reguliuojamas 15,5 cm, ir tvirtinimas pagal VESA 100 x 100 standarto. Žaidimų monitoriaus energijos vartojimo efektyvumas yra klasėje E, kuris reiškia, kad jis yra draugiškas aplinkai ir suvartoja energiją mažomis sąnaudomis.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | TN |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 320 cd/m² |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| USB A tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 1 |
| HDMI | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Ausinių išvestis | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 15,5 cm |
| Sukimasis | |
| Pasukimo kampas | 0 - 90 ° |
| Sukiojamas | |
| Pasukamas | -45 - 45 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 23 ° |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | AC, DisplayPort |
| „DisplayPort“ kabelio ilgis | 1,8 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 628,6 mm |
| Gylis (su stovu) | 217,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 407,2 mm |
| Svoris (su stovu) | 8,6 kg |
| Plotis (be stovo) | 62,9 cm |
| Gylis (be stovo) | 6,45 cm |
| Aukštis (be stovo) | 36,9 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 11,8 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 22 kWh |
| Energijos suvartojimas | 45 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |