Gamintojas: BenQ
Modelis: 9H.LFDLA.TBE
EAN: 4718755066276
Benq GW2406Z. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23.8"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED. Ekranas: LED. Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,275 x 0,275 mm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 30 - 83 kHz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 50 - 76 Hz |
| Spalvų gama | 72 % |
| 3D | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDCP | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | TCO |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| OSD kalbų skaičius | 17 |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | HDMI, VGA |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 540,2 mm |
| Gylis (su stovu) | 230 mm |
| Aukštis (su stovu) | 495 mm |
| Plotis (be stovo) | 54 cm |
| Svoris (be stovo) | 3,35 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 605 mm |
| Pakuotės gylis | 127 mm |
| Pakuotės aukštis | 459 mm |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 23 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Kitos savybės | |
| Ekranas | LED |
| On/off mygtukas | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Nemirgantis | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 60000 h |
| Mažafunkcis kompiuteris (Thin Client) | |
| Integruotas mažafunkcis kompiuteris | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Silver, ENERGY STAR |