Gamintojas: BenQ
Modelis: 9H.L6XLA.DBE
EAN: 0682698211717
Benq GL2250HM. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21.5"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED. Ekranas: LED. Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 170°, Matymo kampas, vertikalus: 160°. Įmontuoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | TN |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 12000000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 170 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 160 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,248 x 0,248 mm |
| Matomas dydis, horizontalus | 47,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 26,8 cm |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Spalvų gama | 72 % |
| 3D | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | CE, TÜV Bauart, TCO 5.1 |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 2 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 15 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| OSD kalbų skaičius | 17 |
| Ryšys | |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDCP | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, VGA |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Instrukcija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 524,7 mm |
| Gylis (su stovu) | 173,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 399,9 mm |
| Plotis (be stovo) | 52,5 cm |
| Gylis (be stovo) | 6,05 cm |
| Aukštis (be stovo) | 32 cm |
| Svoris (be stovo) | 3,8 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 524 mm |
| Pakuotės gylis | 173 mm |
| Pakuotės aukštis | 399 mm |
| Paketo svoris | 5,4 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 30 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 90 - 264 V |
| AC įėjimo dažnis | 47/63 Hz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Kitos savybės | |
| Ekranas | LED |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Mažafunkcis kompiuteris (Thin Client) | |
| Integruotas mažafunkcis kompiuteris | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |