Gamintojas: ASUS
Modelis: 90LM03M0-B01170
EAN: 0889349748015
ASUS VP28UQG. Ekrano įstrižainė: 71,1 cm (28"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD. Ekranas: LED. Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 170°, Matymo kampas, vertikalus: 160°. VESA tvirtinimo pagrindas. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS VP28UQG | €775.23 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Žaidimo režimas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 71,1 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 170 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 160 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,16 x 0,16 mm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 24 - 99 kHz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 40 - 60 Hz |
| 3D | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| DVI prievadas | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | EAC, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, FCC, PSB, PSE, RoHS, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL, RCM, TUV |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC, DisplayPort |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 660,4 mm |
| Gylis (su stovu) | 229,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 445,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,4 kg |
| Plotis (be stovo) | 66 cm |
| Gylis (be stovo) | 6,22 cm |
| Aukštis (be stovo) | 38,1 cm |
| Svoris (be stovo) | 4,6 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 728 mm |
| Pakuotės gylis | 152 mm |
| Pakuotės aukštis | 516 mm |
| Paketo svoris | 7,4 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 34 kWh |
| Energijos suvartojimas | 60 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 0,5 W |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kitos savybės | |
| Ekranas | LED |
| On/off mygtukas | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Nemirgantis | |
| Mažafunkcis kompiuteris (Thin Client) | |
| Integruotas mažafunkcis kompiuteris | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |