Gamintojas: ASUS
Modelis: 90LM03P3-B01370
EAN: 0192876122792
ASUS VG278QR 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ LED Juoda kompiuterio monitorius yra puikus pasirinkimas norint patirti aukštos kokybės vaizdą ir gera spalvinę tikslumą. Šis monitorius turi 68,6 cm (27 colių) ekraną su 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ rezoliucija, kuris užtikrina ryškius ir tikslius vaizdus.
Monitorius turi TN tipo ekrano paviršių su matiniu apdailos sluoksniu, todėl jame neatsispindės aplinkiniai šaltiniai ir tai leis jums nemirkti. Ekrano ryškumas siekia 400 cd/m² ir tai užtikrina aiškų vaizdą, net esant ryškioms šviesoms aplinkoje.
ASUS VG278QR yra sukurta žaidėjams, todėl turi reakcijos laiką tik 0,5 ms, kuris leis mėgautis sklandžiu ir greitu vaizdo atvaizdavimu. Jis taip pat turi didelį atnaujinimo dažnį iki 165 Hz, todėl vaizdas bus ypač sklandus ir detalus. Monitorius taip pat palaiko NVIDIA G-SYNC ir AMD FreeSync technologijas, kurios sustiprina vaizdų stabilumą ir sumažina lašinimo ir pertraukimų riziką.
ASUS VG278QR taip pat turi patogias stulpinės tvirtinimo galimybes ir aukščio bei posvyrio reguliavimą, kad galėtumėte pritaikyti monitoriaus poziciją pagal savo patogumą. Su VESA sienos tvirtinimo sistema jį galima lengvai pritvirtinti prie sienos ar stovui.
Šis ASUS monitorius taupo energiją ir yra A klasės energijos efektyvumo skalėje. Tai reiškia, kad jis suvartoja mažai energijos ir yra draugiškas aplinkai. Tuo pačiu metu monitorius atitinka įvairius sertifikatus, įskaitant BSMI, CB, CCC, CE, RoHS ir daugelį kitų.
Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės kompiuterio monitoriaus žaidimams arba darbo užduočių, reikalaujančių didelio vaizdo tikslumo ir sklandumo. Pažangi technologija ir patogumas, palaikymas žaidimams ir energijos taupymas - visa tai padaro ASUS VG278QR monitorių puikiu pasirinkimu.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS VG278QR 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikseliä Full HD LED Musta | €309.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| „AMD FreeSync“ | |
| NVIDIA G-SYNC tipo | G-SYNC Compatible |
| „AMD FreeSync“ tipo | FreeSync Premium |
| „VESA Adaptive Sync“ palaikymas | |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | TN |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | SmartContrast |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 170 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 160 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Atsako laikas (min.) | 0,5 ms |
| SmartResponse | 1 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,311 x 0,311 mm |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,8 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 195 - 195 kHz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 40 - 165 Hz |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 72 % |
| 3D | |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | |
| DVI prievadas | |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Audio įėjimas | |
| Ausinių išvestis | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Berėmė konstrukcija | |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL , MEPS, RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, PC recycle |
| Patikimumo pramonės standartai | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 4 W |
| Ergonomija | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Sukimasis | |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | |
| Pasukamas | -90 - 90 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 33 ° |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) kalbos | Supaprastinta kinų, Tradicinė kinų, Kroatų, Čekų, Vokiečių kalba, Olandų kalba, Anglų kalba, Ispanų kalba, Prancūzų kalba, Vengrų, Indoneziečių, Italų kalba, Japonų, Korėjiečių, Persų, Lenkų kalba, Portugalų kalba, Romų kalba, Rusų kalba, Tajų, Turkų |
| OSD kalbų skaičius | 21 |
| Pokrypio reguliavimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 619 mm |
| Gylis (su stovu) | 211 mm |
| Aukštis (su stovu) | 376 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,6 kg |
| Plotis (be stovo) | 61,9 cm |
| Gylis (be stovo) | 5 cm |
| Aukštis (be stovo) | 36,3 cm |
| Svoris (be stovo) | 3,2 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 700 mm |
| Pakuotės gylis | 190 mm |
| Pakuotės aukštis | 458 mm |
| Paketo svoris | 8,2 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos suvartojimas | 26,1 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Įvesties srovė | 2.1 A |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Kitos savybės | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| On/off mygtukas | |
| Rotacija | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85285210 |